PLATFORMA NATURALNABOGINI.PL

Z zamiłowania do życia blisko natury, rękodzieła, otaczania się naturalnymi produktami i rzeczami, świadomego dbania o siebie, ekologicznego stylu życia, rozwoju, naturanych terapii… powstała platforma www.naturalnabogini.pl

Jestem jej fundatorką i założycielką, a obecnie prowadzę ją z zespołem jako redaktor naczelna. Serce rośnie patrząc, jak rozwija się platforma  i społeczność osób wokół niej – bo przestrzeń tą  tworzą i budują osoby, które do niej dołączają.

Misją platformy jest budowanie miejsca dla miłośniczek świadomego dbania o siebie i planetę, życia blisko natury, otaczania się naturalnymi rzeczami, szukających wydarzeń rozwojowych, czy miejsc bazujących na naturalnych zabiegach oraz  terapeutów pracy z ciałem i duchem.  

Nie idziemy na skróty z misją tego miejsca i do współpracy zapraszamy tylko wybrane marki. Można tutaj znaleźć:

 1. PRODUKTY: portal skupia niezależnych twórców i sprzedawców tworzących naturalne produkty, wytworzone z naturalnych materiałów, inspirowane motywami przyrody, kobiecości. Znajdziecie tutaj naturalne kosmetyki, akcesoria, naturalną biżuterię, ceramikę, rzeczy do wystroju wnętrz, itp.
  Na platformie dodatkowo rozwijamy dwa nowe działy:
  RE-CYCLE – jedyny dział na platformie, gdzie nie będzie przewagi produktów z naturalnych surowców, ale prezentacja marek, które tworzą produkty z materiałów z odzysku
  RE-USE – naturalny second-hand – rzeczy używane, z naturalnych surowców (ubrania z lnu, bawełny, itp., rzeczy użytkowe, biżuteria, itp.).
 2. WYDARZENIA: baza ogłoszeniowa dla organizatorów warsztatów / wyjazdów / spotkań w tematyce związanej z dbaniem o siebie, pracą z ciałem i duchem.
 3. BAZA OSÓB: baza specjalistów  w dziedzinach związanych z naturalnymi terapiami, pielęgnacją, pracą z ciałem i duchem,
 4. BAZA MIEJSC: gabinety kosmetyczne i spa oparte na naturalnych kosmetykach i zabiegach; ośrodki rozwoju, centra jogi i miejsca wypoczynku w duchu slow beauty i blisko natury.
 5. PODCAST: rozmowy o dbaniu o siebie, życiu zgodnie z naturą, slow life.

JAKO REDAKCJA PLATFORMY WYDAJEMY Z ZESPOŁEM PONIŻSZE PUBLIKACJE:

PLAN NA DOBROSTAN


Dziennik wellness bez dat – możesz zacząć w dowolnym momencie roku. Rozpisany na 24  tygodnie – pomoże Ci dbać o siebie na wielu poziomach, zachęci do odkrywania nawyków wspierających zdrowie
i urodę, wzmocni Twoje poczucie dobrostanu w zabieganej codzienności.

Pomocny dla wszystkich kobiet, ale zwłaszcza dla tych, które chcą się przyjrzeć temu jak o siebie dbają w różnych dziedzinach, potrzebują rutyny i budowania zdrowych nawyków.

Plan ma obszerny wstęp oraz karty dziennie, tygodniowe i miesięczne do monitorowania swoich działań.

KALENDARZ DO ŻYCIA ZGODNIE Z RYTMEM NATURY


Wydawany corocznie kalendarz do życia zgodnie z rytmem natury. Prowadzi przez kolejne miesiące i daje wskazówki jak o siebie zadbać na poziomie odżywiania i stylu życia. Nawiązuje do rytmu pór roku, rytmu dobowego, faz księżyca. Kalendarz stworzony po to, by osadzić się bliżej rytmu natury i własnego ciała. 

PLATFORMA NATURALNABOGINI.PL

ZAPRASZAMY NA www.naturalnabogini.pl